Wiktor Maruszewski

Urodzony 23 maja 1913 roku w Studziannej. Szef kancelarii. W oddziale od października 1939 r. do 3 kwietnia 1940 r. Przywieziony do KL Auschwitz 1 września 1942 roku w transporcie z Radomia i oznaczony numerem więźniarskim 62751. Zginął w KL Auschwitz 5 grudnia 1942 roku. 1. Z. Kosztyła, Oddział Wydzielony WP mjr. Hubala, Warszawa 1987, s. 300. 2. J. Zaborowski, Oddział majora Hubala i jego tomaszowscy żołnierze, Tomaszów Maz. 2009, s. 43.