Najnowszy album o majorze Hubalu już do nabycia

W minionym tygodniu oficyna wydawnicza RYTM otrzymała z drukarni pierwsze egzemplarze oczekiwanego albumu o mjr Henryku Dobrzańskim „Hubalu”.

Przygotowany przez autorów: Henryka Sobierajskiego (wnuk Hubala) i Andrzeja Dyszyńskiego album, w nowatorski sposób przybliża Czytelnikowi postać majora Hubala. Zawiera wiele unikatowych, niepublikowanych dotąd zdjęć oraz odnalezione w archiwach dokumenty.

Album przygotowany jest w formie fotobiogfrafii. Przedstawia całe życie majora Hubala oraz rolę jaką odegrał w czasie swojej służby Polsce, szczególnie w okresie II wojny światowej. Składa się z pięciu rozdziałów: MłodośćRodzinaSportowiecŻołnierzŚmierć. Album jest kolorowy. Wymiary bloku 190 mm x 278 mm, oprawa twarda, objętość 312 stron.

W dniu wczorajszym, autorzy albumu dokonali stosownych wpisów do egzemplarzy zakupionych drogą przedpłat, które już niebawem trafią do odbiorców.

Wszystkich zainteresowanych zakupem albumu z dedykacją autorów prosimy o kontakt z wydawnictwem RYTM lub stroną www.majorhubal.pl

Album można również zamówić na stronie Oficyna Wydawnicza Rytm